מותג נעלי SCOTT נוחת בישראל ויהיה בין נותני החסות למרוץ הספרטניון

אנחנו רוצים לקדם בברכה את מותג ההלבשה וההנעלה השוויצרי SCOTT שבחרו להשיק את מותג ההנעלה החדש בישראל, אצלנו במרוץ הספרטניון.

הנעלים הרשמיות של ספרטניון 2023 היא SPEED CARBON של חברת SCOTT, נעליים קלות משקל, במבנה דמוי "נדנדה" לריצה יעילה יותר ורשת גפה קלה במיוחד.

חברת סקוט הותיקה הוקמה על ידי אד סקוט, אי שם בשנת 1958. סקוט, שהיה מהנדס וגולש סקי מוכשר, פיתח את מוט הסקי המחודד הראשון מאלומיניום, שהחליף את המוטות שהיו נהוגים בזמנו שהיו עשויים ברזל ובמבוק. המצאה זו היתה יריית הפתיחה של מותג SCOTT ומיצבה את המותג בחזית החדשנות של עולם הסקי.

מעולם הסקי עברו בחברת SCOTT לפיתוח וייצור של משקפי המוטוקרוס הראשונים לאופנוענים ומשם צללו עמוק אל תוך עולם אופנועי השטח המקצועי.

בשנת 1989, הציגה חברת SCOTT לעולם את אחד מהחידושים המשמעותיים ביותר לעולם אופני הכביש: הכידון האווירודינמי (aerodynamic handlebar), כידון שנועד לאפשר רכיבה בצורה אווירודינמית. הכידון עוצב על ידי צ'רלי פרנץ'. הרוכב האמריקאי האגדי, גרג למונד, השתמש בו בטור דה פראנס בשנת 1989, בו ניצח.

חברת SCOTT הפכה לשם דבר בעולמות ספורט רבים כמו אופני הרים (נינו שורטר, אלוף העולם ומדליסט אולימפי רוכב שנים רבות על אופני סקוט), אופני כביש, אופנועים, סקי ועוד.

בשנת 2006 נכנסה חברת סקוט באופן טבעי לעולם הריצה כאשר פיתחה את קולקציית נעלי הריצה הראשונות שלה. כיום מגוון נעלי הריצה של חברת סקוט הוא בין הגדולים שיש, 18 דגמי נעלי כביש וכ-60 דגמי נעלי שטח.

בשנת 2019 הוקם מרכז חדש של חברת סקוט בשוויץ ובו החברה ממשיכה לעסוק בפיתוח חדשנות תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ועדכנית.

באוהל SCOTT שיוקם במתחם הספרטניון, ימתין לכם מנהל חטיבת הריצה בישראל של המותג, לוטן טובי. תוכלו לראות ולמדוד את נעלי סקוט הראשונות שנוחתות בישראל. לא תהיה מכירה בספרטניון, רק מדידה.

סרטון הנעליים הרישמיות: