ספרטניון | 24 שעות

ימים
שעות
דקות
שניות

מקצה 24 שעות

מקצה 24 שעות

מקצה הנמשך 24 שעות על מסלול מעגלי, מהיר ונוח עם הזדמנות לשבור שיאים ישראלים, להשיג קריטריון לספרטתלון ולהיות הרץ או הרצה המהירים בישראל במקצה 24 שעות.
לפרטים נוספים

מקצה 100 מייל

מקצה 100 מייל

הזדמנות לרוץ 100 מייל (161 ק"מ) על מסלול מעגלי, מהיר ונוח עם הזדמנות לשבור שיאים ישראלים, להשיג קריטריון לספרטתלון ולהיות הרץ או הרצה המהירים בישראל במרחק 100 מייל.
לפרטים נוספים

מקצה 100 ק"מ

מקצה 100 ק"מ

מקצה לאורך 100 ק"מ על מסלול מעגלי, מהיר ונוח. הזדמנות לשבור שיאים אישיים, להשיג קרטריון לספרטתלון ולהיות הרץ או הרצה המהירים בישראל במרחק 100 ק"מ.
לפרטים נוספים

המסלול הכי מהיר בעיר

המסלול הכי מהיר

מחפשים היכן תוכלו לשבור שיאים אישיים ולהגיע לתוצאות? על מסלול מעגלי, נוח, מהיר ונקי מהפרעות תוכלו להגיע לתוצאות הכי טובות בלי לנסוע במיוחד לחו"ל לצורך קביעת קריטריון לספרטתלון.
לפרטים נוספים

קריטריון לספרטתלון

קריטריון לספרטתלון

כל מי שעיניו נשואות אל כף רגלו של לאונידס בספרטה, ניתנת לו הזדמנות נדירה להשיג קריטריון בתנאים האופטימליים, כאן בישראל. על פי כללי ההשתתפות בספרטתלון, ההישג בספרטניון מוכר על ידי ארגון הספרטתלון.
לפרטים נוספים

רצים למען רצים

רצים למען רצים

תחרות זו אינה אינה מיזם עסקי אלא הוקמה על ידי רצים ששמו לעצמם למטרה לאפשר לכל רצה ורץ למצות את הפוטנציאל ולרוץ הכי הרבה והכי מהר שניתן. ובכך גם להשיג קריטריון לספרטתלון על מנת שכמה שיותר ישראלים יעמדו על קו הזינוק של הספרטתלון.
לפרטים נוספים

חדשות הספרטניון

נפתחה ההרשמה למקצה מרתון וחצי

לאור דרישת הקהל פחתנו מקצה של מרתון וחצי, למרחק של 63.3 ק”מ. מרחק המהווה דריסת רגל ראשונה וטובה לעולם האולטרה בצורה נינוחה (עדיין מבטיחים שיהיה

קרא עוד »

חסות ראשית

קרן SOMV מצאה לנכון לתת את החסות הראשית לספרטניון, לאחר שמצאה שהערכים שהיא מחפשת אצל יזמים, נמצאים גם אצל המשתתפים בספרטניון.

קרן SOMV משקיעה ביזמים, שמניעים את עולם הטכנולוגיה קדימה. הצוות ב- SOMV מחפש יזמים רעבים, יצירתיים ונועזים, שמכוונים גבוה ובונים את התשתיות הטכנולוגיות של המחר. הקרן תומכת בצוותים, כשהם מעצבים את החזון שלהם, מתכננים את תוכנית הכניסה לשוק ובונים את מערכות היחסים האסטרטגיות הראשונות שלהם עם לקוחות, שותפים ומשקיעים עתידיים.

חסות משנית

מועדון איילות פועל כ- 34 שנה ומאגד בתוכו מבחר ספורטאים: רצים וטריאתלטים.

"Molon labe"

"בואו לקחת"

μολὼν λαβέ

המלך ליאונידאס

לרוץ לליאונידאס

אל תחמיצו את ההזדמנות להגשים חלום ולגעת בכף רגלו של המלך ליאונידאס בספרטה

צרו איתנו קשר

רוצה לדעת יותר? יש שאלות? הזמנה פתוחה להשאיר פרטייך ונחזור אלייך בהקדם